Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Автоматы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
14.12.2010р.

Как выбрать стабилизатор напряжения для загородного дома

Уже давно прошли те времена, когда напряжение в сети было более-менее стабильным, и равнялось 220 В + - 3-5%. В реалиях сегодняшней жизни. Напряжение, в зависимости от региона проживания, может колебаться в очень больших пределах

 
19.03.2009р.

Идеальное взаимодействие микроконтроллера, HMI–панелей и системы...

Идеальное взаимодействие микроконтроллера, HMI–панелей и системы проектирования Новый микроконтроллер Simatic S7-1200 фирмы Siemens от направления Промышленная автоматизация характеризуется универсальным и гибким исполнением наряду с высокой производительностью и компактностью.

 
21.03.2008р.

Правда о причинах чернобыльской аварии

К сожалению, надежды ученых на рассекречивание материалов уголовного дела по чернобыльской катастрофы не оправдались. Бурные столкновения разных точек зрения продолжаются.

 
08.10.2007р.

LUXOR – серія приладів фірми Тheben

Уперше з'явилася можливість створювати комфортну обстановку в будь-якому приміщенні. LUXOR легко задовольнить Ваші потреби у безпеці, зручності й економії електроенергії. Дотепер для цього були потрібні значні капіталовкладення в дорогі системи EIB. LUXOR пропонує все цеза дуже доступними цінами.
"Електротема" № 6 (62) 2005 року

 
23.08.2007р.

Захист, швидший за блискавку

Блискавка – одне з непередбачуваних і розповсюджених атмосферних явищ. Щосекунди у Землю вганяється близько ста блискавок, і кожна з них – потужний згусток енергії, сила якого сягає 200 кА. Удар блискавки і грозовий потенціал (до 1000 кВ) здатні знищити усе не своєму шляху: запалити ліси, зруйнувати будинки, призвести до загибелі людей. Навіть у випадку непрямого влучання блискавки хвиля перенапруги розповсюджується через комунікації на значні відстані і може миттєво вивести з ладу усе електрообладнання.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
16.07.2007р.

Захист асинхронних двигунів

1

Захист від струмів короткого замикання виконується плавкими запобіжниками та автоматичними вимикачами з електромагнітними або комбінованими розчеплювачами. Крім того, захист від перевантажень виконується тепловими реле, вбудованими у магнітні пускачі.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
16.07.2007р.

Weidmuller: система захисту від імпульсних перенапруг

Одночасно із упровадженням електрики у виробництво й у побут виникла проблема імпульсних перешкод. Усім відомі спотворення зображення на екрані телевізора, коли сусід вмикає дриль, або "вибивання пробок" під час грози. Усе це найпростіші приклади впливу короткочасних викидів напруги – імпульсних перешкод.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
12.06.2007р.

Провідник-захисник

У процесі створення нових та реконструкції старих систем електропостачання будівель доводиться впроваджувати три- та пятипровідну системи підключення електрообладнання. Фактично до фазного та нульового провідників додається нульовий захисний провідник (РЕ), який застосовується для захисту від ураження електричним струмом.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
11.06.2007р.

Стаціонарна система моніторингу CVM рахує й оберігає

Доволі часто якість електроенергії, яку енергопостачальна компанія відпускає споживачам, не відповідає чинним нормативним документам, що призводить до аварійного виходу з ладу обладнання та інших небажаних наслідків. Визначити якість і кількість електроенергії допоможе стаціонарна система моніторингу CVM, сконструйована і виготовлена провідною іспанською компанією з розробки й виробництва обладнання для аналізу й оптимізації параметрів електричних мереж – Сircutor Grup.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
01.06.2007р.

EIB - стандарт для мереж керування будинком

У концепції й технічній реалізації інтелектуального будинку важливим є те, яким чином пристрої, що керують різними інженерними системами будинку, передають інформацію про стан цих систем і як отримують команди. Для цього використовується середовище передачі інформації - польова шина (fieldbus). Всі польові шини характеризуються розподіленою архітектурою. Топологія, протоколи передачі даних, фізичне середовище передачі інформації відрізняються в різних виробників. Зазвичай, ці технічні принципи закладаються на етапі розробки інтерфейсу залежно від завдань, для яких створюється система. При створенні міжнародних стандартів для інтелектуального будинку (ISO 16484) як польова шина були рекомендовані стандарти - EIB і LON. Зупинимось детальніше на першому.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
22.05.2007р.

Системний підхід до питань заземлення й електромагнітної сумісності

Проблема заземлення електроустановок торкається різних аспектів будівництва й інженерного обладнання сучасних промислових і громадських будинків. Загалом будь-яка система заземлення повинна задовольняти трьом вимогам:
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
19.02.2007р.

Системний підхід до питань заземлення й електромагнітної сумісності

Проблема заземлення електроустановок торкається різних аспектів будівництва й інженерного обладнання сучасних промислових і громадських будинків. Загалом будь-яка система заземлення повинна задовольняти трьом вимогам:
"Електротема" №24 (56) 2004 року

 
22.01.2007р.

Запорізькі перетворювачі катодного захисту

Катодний захист - один з найбільш ефективних засобів боротьби з електрохімічною корозією підземних комунікацій, споруд і трубопроводів.Підприємства газового, нафтового, хімічного й енергетичного комплексів мають постійну необхідність у катодному захисті, особливо в ґрунтах з високою агресивністю або в зонах блукаючих підземних струмів.
"Електротема" № 23 (55) 2004 року

 
22.01.2007р.

Системи дистанційного керування: умова комфортного проживання

Заводи компанії АВВ мають більш ніж 130 літній досвід виробництва електровстановлюваних виробів, від розеток і вимикачів до унікальних світлорегуляторів і датчиків руху. Ці вироби дозволяють ощадливо споживати електроенергію, створює комфортні умови в приватних та громадських будівлях.
"Електротема" № 22 (54) 2004 року

 
25.12.2006р.

Регулятори реактивної потужності серії MRM-12

Мікропроцесорний регулятор серії MRM-12 один з сучасних пристроїв автоматичного керування потужності батареї конденсаторів, призначений. Батарея разом із регулятором працює автоматично, підтримуючи значення коефіцієнту потужності на довільно заданому рівні. Використаний алгоритм керування, вибираючи спосіб та кількість з’єднань, дає змогу оптимально використовувати наявні конденсатори. Регулятор, виконано на базі великих інтегральних схем (ВІС), і є спеціалізованим пристроєм.
"Електротема" № 22 (54) 2004 року

 
31.07.2006р.

Білоцерківське УВП УТОС: нове покоління пристроїв електрозахисту

За статистикою, в Україні проживають 3 мільйони інвалідів. І кожен з них, хто має відповідні фізичні сили, вважає за щастя не бути зайвим у суспільстві, жити, наскільки можливо, активним життям, тобто мати роботу. На жаль лише 9% у нашій державі працевлаштовані. Переважна більшість – у навчально-виробничих підприємствах УТОСН. Білоцерківське навчально-виробничому підприємству українського товариства сліпих – 70 років. Його продукція – дефіцитна низьковольтна апаратура – розходилась по всьому колишньому Союзу.
"Електротема" № 17 (49) 14-27 вересня 2004 року

 
13.07.2006р.

Керування виробничим процесом

Автоматизація виробництва дозволяє підвищити якість і зменшити собівартість продукції. Вона вимагає чималих витрат сил, часу і грошей, але при вмілому підході, своєчасних і доцільних рішеннях дозволяє домогтися значного економічного ефекту. Метою автоматизації є скорочення обсягу ручної праці, забезпечення стабільності характеристик технологічного процесу та можливості спостереження, аналізу і керування параметрами технологічного процесу людиною. Засобом досягнення цієї мети є автоматизована система.
"Електротема" № 16 (48) 20 серпня - 13 вересня 2004 року

 
13.07.2006р.

На стику двох проблем. Є український блок керування холодильною машиною!

У виробника будь-якої продукції при розширенні асортименту завжди є два основних шляхи: освоювати випуск продукції на свій розсуд і надалі переконувати споживача в необхідності для нього такої продукції або ретельно вивчити потреби споживача й у тісному контакті з ним розробити виріб, якого він потребує. Вочевидь, другий шлях є найбільш ефективним для виробника і відповідає сучасним світовим тенденціям маркетингу.
"Електротема" № 15 (47) 10-23 серпня 2004 року

 
06.07.2006р.

Унікальний шарм Delta

Електроінсталяційна технологія була, є і залишатиметься необхідною умовою для використання електрики в усіх сферах життєдіяльності людей. Переважна більшість технічних пристроїв у промисловості та житлових будинках застосовують електричний струм для своєї роботи. Його зручне і безпечне використання забезпечують електроінсталяційні технології.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

 
04.07.2006р.

Нове покоління пристроїв захисту електродвигунів

Найбільш розповсюдженим видом трифазного електрообладнання, у тому числі й в Україні, є асинхронні електродвигуни. Згідно зі статистикою, в Україні на даний час експлуатується понад 5 млн. одиниць трифазних асинхронних двигунів напругою 0,4 кВ. Асинхронні електродвигуни (АД), на відміну від інших видів, відносно дешеві, технологічні у виробництві, вирізняються високою надійністю, простотою в експлуатації тощо. Однак, незважаючи на високу стійкість АД до аварійних режимів, вони виходять з ладу, викликаючи при цьому переривання технологічних процесів.
"Електротема" № 11 (43) 8-21 червня 2004 року

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.