Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Автоматы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
20.10.2010р.

Солнечные элементы. Устройство солнечной батареи

1

Различные солнечные элементы (фотоэлементы) представляют собой электрические устройства, которые способны преобразовывать часть солнечного излучения (электромагнитного) в электрический ток. Несколько объединённых вместе фотоэлементов (фотоэлектрических преобразователей) будут составлять уже солнечную батарею, которая может выдавать определённое напряжение и силу тока

 
30.05.2007р.

Грязное лицо чистой энергетики

Евросоюз на последнем саммите в Брюсселе принял решение о развитии т.н. «экологичной энергетики», то есть такой энергетики, в которой основную долю занимают различные альтернативные способы получения электроэнергии: ветровые установки, солнечные станции, водородное топливо и так далее.

 
24.05.2007р.

Возобновляемые источники энергии: возможные альтернативы?

По сей день основным источником энергии остается химическая энергия, запасенная в различных видах углеводородного топлива - природный газ, нефть и уголь. Истощение сырьевых запасов и нарастающие экологические проблемы сегодня все острее ставят вопрос поиска новых энергетических технологий и методов энергообеспечения.

 
16.02.2007р.

Застосування альтернативних джерел тепла й електроенергії для реалізації проектів...

Хто з нас не замислюється про будівництво власного будинку, який був би теплим і світлим. При аналізі вартості витрат на будівництво, виходить, що вартість комунікацій стосовно вартості повністю побудованого будинку складає до 50%, причому таке співвідношення властиве як для України так і для інших країн.
"Електротема" №23 (55) 2004 року 

 
12.12.2006р.

Автономний ліхтар

Виробництво енергії на планеті кожні 17 років подвоюється, через 50-80 років кількість виробленої енергії зрівняється з величиною сонячної радіації, яка поглинається Землею, а це призведе до перегріву Землі. Використання й переробка сонячної енергії для потреб людини дозволяє скоротити виробництво енергії на планеті, зберігати навколишнє середовище й баланс природи. Нові технології поступово здешевлюють вартість виробництва сонячних термічних і фотоелектричних систем для перетворення сонячної енергії в електричну.
"Електротема" № 21 (53) 2004 року

 
10.10.2006р.

Екологічно чиста альтернатива

Україна здатна ефективно використовувати нергію вітру в окремих зонах при середньорічній швидкості вітру понад 4-5 м/с. Такі швидкості, достатні для будівництва ВЕС мають: Хмельницька і Волинська області, Азово-Чорноморське узбережжя (Донецька і Херсонська), зони на Кіровоградщині та Дніпропетровщині, вітрові зони в Харківській області, Криму (Керченський і Тарханкутський півострови, окрайка Ай-Петринської яйли, повернута до Чорного моря), Карпатах.
"Урядовий кур'єр"

 
05.07.2006р.

Україна випускає нове покоління вітроустановок

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) разом із промислово-фінансовою групою «Конкорд» (Дніпропетровськ) освоїли випуск сучасного генеруючого устаткування, що відкриє нові можливості перед енергетиками.
"Електротема" № 13 (45) 6-19 липня 2004 року

 
30.06.2006р.

Мала гідроенергетика як альтернативне джерело електроенергії

Енергооснащеність багато в чому визначає технічний прогрес, сприяє розвитку високоточних технологій, допомагає забезпечити добробут і життєвий комфорт населення. Водночас подорожчання природних джерел енергії - вугілля, нафти і газу призводить до постійного підвищення тарифів на електроенергію, що негативно позначається на реалізації згаданих положень, на діяльності дрібних і середніх промислових виробництв, а також фермерських господарств.
"Електротема" № 10 (42) 25 травня - 7 червня 2004 року

 
29.06.2006р.

Наскільки рентабельні поновлювані джерела енергії?

Енергетична політика належить до числа тих, що нині в Німеччині є причиною найбільш гострих дискусій. Лише нещодавно закінчилась багатомісячна суперечка між міністром економіки Вольфгангом Клементом (Wolfgang Clement) і міністром зі справ охорони довкілля Юргеном Тріттіном (Jurgen Trittin).
"Електротема" № 10 (42) 25 травня - 7 червня 2004 року

 
15.06.2006р.

В Одесі буде Технопарк

ДНДК «Аістон» разом з Одеською обласною державною адміністрацією завершив науково-дослідні роботи з встановлення доцільності створення в південному регіоні України Технологічного парку (Технопарк), «Альтернативні енергетичні системи».
"Електротема" № 6 (38) 23 березня - 12 квітня 2004 року

 
08.06.2006р.

Вежа з вітроенергетичних модулів

Серед альтернативних (поновлюваних) джерел енергії найбільш перспективними фахівці вважають сонячну і вітроенергетику. Привабливі сторони вітроенергетики - її невичерпність, безвідходність, можливість швидкого розгортання вітроелектростанцій практично в будь-яких, навіть віддалених і важкодоступних місцях - змушують проектувальників битися над удосконаленням конструкцій ВЕУ.
"Електротема" № 4 (36) 24 лютого - 8 березня 2005 року

 
29.05.2006р.

Валлійці проти вітряків

Уряд Британії планує переорієнтувати національну енергетику на альтернативні джерела: до 2015 року вони вироблятимуть до 15 відсотків загального обсягу споживаної в країні електроенергії. Задля таких цілей, уряд країни затвердив проекти будівництва двох вітрових електростанцій. Одна з таких споруд буде розташована просто в морі, неподалік від узбережжя Уельсу, під назвою «оффшорна» (тобто винесений у море). Оффшорні електростанції вирізняє дві важливі переваги проти тих, які розташовані на суходолі. Передовсім, на морі майже завше дме вітер, а ще вони не псуватимуть сільських пейзажів.
"Електротема" № 2 (34) 27 січня - 9 лютого 2004 року

 
22.05.2006р.

Перспективи водневої енергетики

Водневі паливні елементи (ПЕ) – єдина на нині реальна перспектива для людства змінити джерело енергії. За останні два-три роки промислово розвинуті країни досягли значних успіхів в цьому напрямі. У промислову експлуатацію поступово вводяться електростанції на паливних елементах; воднева енергетика дедалі ширше застосовується в автомобілебудуванні, системах рухомого і переносного зв’язку. Корпорація «Боінг» працює над створенням літака на паливних елементах.
"Електротема" № 1 (33) 13-26 січня 2004 року

 
16.05.2006р.

Мала та всеїдна – експериментальна установка

Одним зі шляхів зменшення гостроти проблеми енергопостачання індивідуальних будинків, теплиць, фермерського господарства найближчим часом і в перспективі є широке застосування, альтернативної (нетрадиційної) енергетики.
"Електротема" № 24 (32) 22 грудня 2003 року -15 січня 2004 року

 
05.05.2006р.

Звідки беруть електроенергію…

У статті розповідається про структуру та особливості ринку електроенергії Німеччини та Великобританії.
"Електротема" № 23 (31) 9-21 грудня 2003 року

 
05.05.2006р.

Досвід впровадження “вітро-сонячних” енергосистем в Україні

З кожним роком потреби в електроенергії зростають, а запаси палива в цілому світі вичерпуються. Внесок нетрадиційної енергетики, котра використовує безкоштовну сонячну, вітрову енергію, може бути досить вагомим. Найкраще себе зарекомендували гібридні вітро-сонячні системи, оскільки при їх використанні передбачається більш плавне середньорічне покриття навантажень, а також збільшення середньомісячного вироблення електроенергії за рахунок збільшення ймовірності одночасної роботи двох незалежних джерел енергії.
"Електротема" № 23 (31) 9-21 грудня 2003 року

 
05.05.2006р.

Сонячна енергетика і сонячні батареї

Основні глобальні проблеми сучасного світу: забруднення навколишнього середовища, вичерпування ресурсів, демографічна ситуація, ядерна війна - тісно пов'язані між собою. Невід'ємною частиною цих проблем є енергетичні проблеми, які впливають на усі сфери життя людства. За використовуваними енергоносіями енергетику можна поділити на ядерну, вугільну, газову, нафтову, гідро-, вітро-, геотермальну, біомасову, хвильову і приливну, градієнт-температурну, сонячну. Співставивши ці галузі за економічними, екологічними, ресурсними, а також показниками безпеки та іншими, можна дійти висновку, що сонячна енергетика, як довгострокова перспектива, має першорядне значення.
"Електротема" № 23 (31) 9-21 грудня 2003 року

 
04.05.2006р.

Енергія Сонця – альтернатива традиційної енергетики

Одним з найкращих джерел альтернативної енергії є Сонце. Одним із представників на ринку сонячної енергетики - фірма “Бізнес Нетворк Солюшн”. “Бізнес Нетворк Солюшн” (“BNS”) - офіційний представник департаменту сонячної енергетики SOLAR KW на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська обл.), займається розробкою та виробництвом джерел електроенергії, що працюють на основі сонячної енергії.
"Електротема" № 23 (31) 9-22 грудня 2003 року

 
04.05.2006р.

Морські хвилі – альтернативне джерело електроенергії

Традиційне питання енергопостачання населених пунктів України завжди є актуальним. Особливо гостро це відчувається в осінньо-зимовий період, коли катастрофічно не вистачає грошей на придбання палива. Енергомістке виробництво, яке потребує докорінного оновлення, не дає змоги здійснити будь-які мрії щодо економії енергоресурсів. Поряд з енергетичною кризою крокує економічна. Тільки забезпечення економічного зростання дасть змогу втілити в життя плани впровадження енергозбережувальних технологій виробництва. Інтелектуальний і науково-технічний потенціал України – ось можливість забезпечення виходу країни з енергетичної кризи.
"Електротема" № 22 (30) 25 листопада - 8 грудня 2003 року

 
04.05.2006р.

Звідки беруть електроенергію…

У статті розповідається про енергетичні ринки та частки у них альтернативної енергетики у Швеції та Швейцарії.
"Електротема" № 22 (30) 25 листопада - 8 грудня 2003 року

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.