Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Автоматы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Рубрикатор
Рубрикатор
Поиск
Поиск
18.12.2006р.

Інструмент WEICON для зняття електричної ізоляції з проводу й кабелю

Продукція фірми WEICON Gmb & Co KG уже давно використовується фахівцями різних галузей промисловості й будівництва, а також у сфері технічного обслуговування й ремонту. Компанія WEICON постачає полімерні матеріали спеціального призначення й інструменти більш ніж у 60 країн. Один з напрямків діяльності фірми WEICON - виробництво надійних, практичній і зручних у роботі інструментів, призначених для зняття електричної ізоляції.
"Електротема" № 22 (54) 2004 року

 
22.06.2006р.

Вакуумне комутаційне устаткування компанії «Таврида Електрик Україна»

«Таврида Електрик Україна» - вітчизняне підприємство, що входить до складу промислової групи “Таврида Електрик”. Воно спеціалізується на проектуванні та серійному виробництві вакуумного комутаційного устаткування серії TEL. Основною сферою його діяльності є випуск вакуумної комутаційної апаратури й обмежувачів перенапруг для розподільних мереж 6-35 кВ.
"Електротема" № 8 (40) 27 квітня - 10 травня 2004 року

 
08.06.2006р.

Захист від впливу блискавки

Розряди блискавок завжди були небезпечними для людини. Вони можуть, наприклад спричинити пожежу при прямому влученні в будинок чи лінію електропередачі.У цих випадках постраждає й електроустаткування.Більш того, якщо в минулі роки проблема його захисту вирішувалася встановленням правильно розрахованого і змонтованого блискавковідводу, то сьогодні цього вже недостатньо.
"Електротема" № 5 (37) 9-22 березня 2004 року

 
29.05.2006р.

Були ТЕНи, а тепер – СКЕНи. Ринок електричних нагрівальних приладів

Нині на ринку представлений досить різноманітний асортимент нагрівальних приладів. Усі пристрої можна умовно поділити на три великі групи за принципом їхньої дії:
"Електротема" № 2 (34) 27 січня - 9 лютого 2004 року

 
15.05.2006р.

Як вибрати опалювальний електрокотел?

З проблемою вибору опалювального устаткування може зіштовхнутися як власник приватного заміського будинку, так і організація, що бажає обігріти офіс чи виробничий будинок. Основні характеристики котлів.
"Електротема" № 24 (32) 22 грудня 2003 року - 15 січня 2004 року

 
12.05.2006р.

Радіатори REGULUS®-system

Новинка в опалювальній техніці - радіатори REGULUS®-system. Виготовлений він з міді (коефіцієнт теплопередачі 410) та алюмінію (220) - це найтеплопровідніші з усіх доступних матеріалів. Причому теплоносій стикається тільки з міддю, що значно збільшує довговічність радіатора, а алюміній слугує для виготовлення теплопровідних пластин і корпуса радіатора.
"Електротема" № 24 (32) 21 грудня 2003 року - 13 січня 2004 року

 
18.04.2006р.

Енергозбережувальна технологія опалення. Таємниці економічності

На відміну від звичайного конвективного опалення (центральний, паровий чи масляний радіатори), яке має прогріти все приміщення аж до стелі, щоб на рівні перебування людини температура повітря була комфортною, довгохвильові ІЧ-обігрівачі прогрівають лише той простір, у якому перебувають люди. При цьому не потрібно обігрівати зону вище зросту людини і, отже, витрачати на це енергію. У приміщеннях із стелями більш високими, ніж у звичайних житлових будинках, частка простору, що не прогрівається над зоною перебування людей, збільшується, відповідно, зростає й економічність.
"Електротема" №21 (29) 11-24 листопада 2003 року

 
18.04.2006р.

Енергозбережувальна технологія опалення. Таємниці економічності

На відміну від звичайного конвективного опалення (центральний, паровий чи масляний радіатори), яке має прогріти все приміщення аж до стелі, щоб на рівні перебування людини температура повітря була комфортною, довгохвильові ІЧ-обігрівачі прогрівають лише той простір, у якому перебувають люди. При цьому не потрібно обігрівати зону вище зросту людини і, отже, витрачати на це енергію. У приміщеннях із стелями більш високими, ніж у звичайних житлових будинках, частка простору, що не прогрівається над зоною перебування людей, збільшується, відповідно, зростає й економічність.
"Електротема" №21 (29) 11-24 листопада 2003 року

 
18.04.2006р.

Оброблення кабелю без проблем

Стрімке зростання ринку електромонтажних робіт висуває підвищені вимоги до електромонтажного інструменту. Коли мова йде про професійний електромонтаж, основними критеріями вибору інструменту безумовно є: якість обробки видаткового матеріалу, зручність експлуатації, універсальність, безвідмовність і ресурс приладу. Усі ці важливі якості інструменту забезпечують монтажнику перевагу у швидкості роботи, істотно підвищуючи продуктивність праці.

"Електротема" № 21 (29) 11-24 листопада 2003 року

 
10.03.2006р.

Ощадлива система опалення

Російські дослідники розробили поквартирну систему опалення і гарячого водопостачання житлових будинків, з використанням автономного джерела тепла. Новий проект дозволяє розширити функціональні можливості системи, підвищити безпеку обслуговування в автоматичному режимі і знизити витрати на спорудження за рахунок зменшення металомісткості конструкцій.
"Електротема" № 9 (17) 13-26 травня 2003 року

 
09.03.2006р.

Готуй котел влітку

Проблему опалення житла кожен вирішує в міру своїх потреб та фінансових можливостей, але підходи до її вирішення майже в усіх однакові: якомога менші затрати на встановлення, експлуатацію та обслуговування нагрівальних пристроїв, комфортна температура в опалюваному приміщенні, безпечність нагрівачів та економність. НВФ “ЕлектроГал” пропонує своє вирішення цієї проблеми.
"Електротема" № 9 (17) 13-26 травня 2003 року

 
03.03.2006р.

Простота та надійність при обпресуванні кабельних наконечників

В умовах, коли на електротехнічному ринку існує багато різних стандартів і серій кабельних наконечників (окремо мідних і окремо алюмінієвих), а весь пропонований інструмент вузькоспеціалізований і розрахований лише під визначені стандарти коннекторів, - вибір універсальних прес-кліщів представляється більш ніж оптимальним і логічним.
"Електротема" № 5 (13) 11-24 березня 2003 року

 
03.03.2006р.

Мікроклімат в офісі. Як здійснити високоточну підтримку найважливіших його параметрів

Для забезпечення довгострокової та безвідмовної роботи обладнання необхідна сувора підтримка заданого температурного режиму та режиму вологості в приміщенні. Через низьку надійність “побутових” систем кондиціювання повітря, а також відсутність функції зволожування, вони не можуть застосовуватися для підтримки мікроклімату в приміщеннях з дорогим електронним обладнанням.
"Електротема" № 5 (13) 11-24 березня 2003 року

 
20.02.2006р.

Незамінні джерела тепла

У нас чудові люди, чудесна земля, і все булоб добре, якби не холод. Мабуть, найбільшим недоліком України можна вважати клімат, що не дає можливості використовувати наш славнозвісний чорнозем повною мірою. А тут ще й енергетичні проблеми насуваються щоосені, створюючи додаткові складності. Утім, зараз з'явилися сучасні способи вирішення проблем з теплом на виробництві. Те, що раніш було недоступним, нині звичайна річ. Проблема опалення приміщень, які не потребують постійного обігріву, тепер елементарно вирішується за допомогою альтернативних джерел тепла, заощаджуючи на підключенні до теплоцентралі.
"Електротема" № 2 (10) 23 січня - 10 лютого 2003 року

 
07.02.2006р.

Рекомендации - Выбор сварочного оборудования

Выбор оборудования всегда начинается с определения круга задач выполняемых данным оборудованием. : какой материал будет свариваться, его (толщина из расчета 30 - 50А на 1 мм толщины материала) и объем работ.

 
17.01.2006р.

Нагрівач поставимо і буде комфорт

Існує два основних типи електричних водонагрівачів: проточні моментальної дії (далі ПВ) і проточно-накопичувальні (далі ПНВ), їх ще називають бойлерами. Про це і розповідається у цій статті.
"Електротема" № 6 (6) 26 листопада - 9 грудня 2002 року

 
05.01.2006р.

Щоб у кожній хаті було тепло. Огляд ринку електронагрівачів

З настанням холодів постало нагальне питання опалення житла. Цю проблему кожен вирішує в міру своїх фінансових можливостей, але підходи до її вирішення майже в усіх однакові: якомога менші затрати на встановлення, експлуатацію та обслуговування нагрівальних пристроїв, комфортна температура в опалюваному приміщенні, безпечність нагрівачів.
"Електротема" № 4 (4) 22 жовтня - 11 листопада 2002 року

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.