Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Выключатели

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
05.05.2006р.

Діагностика, ремонт, модернізація - складові техногенної безпеки.

В умовах браку фінансових ресурсів на ремонт і модернізацію, особливе місце займає експертиза стану і визначення терміну експлуатації морально і фізично зношеного устаткування.Водночас унікальна технічна база (устаткування, прилади і методики контролю та діагностики, фахівці), що мають підприємства Асоціаці] ремонтних служб і організацій України (МНВП «Перетворювач», ВАТ «Львівенергоремонт», ТОВ «Вібро-Щит» та інші) використовуються ще не повною мірою. Відсутня і необхідна нормативно-законодавча база, яка б дозволила встановлювати нові терміни експлуатації устаткування, вік якого перевищив передбачений проектом.
"Електротема" № 23 (31) 9-21 грудня 2003 року

 
18.04.2006р.

Оброблення кабелю без проблем

Стрімке зростання ринку електромонтажних робіт висуває підвищені вимоги до електромонтажного інструменту. Коли мова йде про професійний електромонтаж, основними критеріями вибору інструменту безумовно є: якість обробки видаткового матеріалу, зручність експлуатації, універсальність, безвідмовність і ресурс приладу. Усі ці важливі якості інструменту забезпечують монтажнику перевагу у швидкості роботи, істотно підвищуючи продуктивність праці.

"Електротема" № 21 (29) 11-24 листопада 2003 року

 
17.04.2006р.

Основні принципи монтажу електропроводки в приміщеннях

Електропроводку потрібно прокладати відповідно до розробленого плану. В основу цього документа, який полегшить Вам життя, покладемо два принципи: електробезпечність і зручність використання.
"Електротема" № 20 (28) 21 жовтня - 10 листопада 2003 року

 
31.03.2006р.

Нові підходи до стратегії техобслуговування і ремонту енергоустаткування

Існуюча в даний час система технічного обслуговування і ремонту електрообладнання представляє собою систему планово-попереджувальних ремонтів (ППР), не повною мірою відповідає вимогам ефективності організації робіт, не дозволяє належною мірою використовувати техніку і людські резерви. Постає необхідність розробки нового підходу до стратегії технічного обслуговування і ремонту, вироблення нових рішень при плануванні видів, обсягів і періодичності тих чи інших робіт з обслуговування та ремонту, а також попередження непередбачених аварійних ситуацій енергетичного устаткування.
"Електротема" № 14 (22) 22 липня - 11 серпня 2003 року

 
07.02.2006р.

Повреждения проводов ЛЭП и методы решения

Повреждения, вызванные перемещением провода по пазу или шейке изолятора, можно условно разделить на три типа: усталостное разрушение провода; абразивное истирание; разрушение провода при растяжении. Каждый тип повреждений имеет свои характеристики и может внести свой вклад в повреждение повива провода или обрыв провода.
Журнал "ЭЛЕКТРО-info" №11(25). Ноябрь 2005

 
26.12.2005р.

Выставки: Электроника, Электротехника, Бытовая техника

Выставки в Украине:
Электроника,
Электротехника,
Бытовая техника 

 
11.11.2005р.

ГОСТ 12.3.032-84. Работы электромонтажные. Общие требования безопасности

Настоящий стандарт распространяется на электромонтажные работы при монтаже электроустановок. Стандарт не распространяется на электромонтажные работы, выполняемые под водой, в шахтах и рудниках. Стандарт полностью соответствует СТ СЭВ 4032-83.

 
04.11.2005р.

Компанія "ЕЛЕКТРОСВІТ"

Вже довгий час ми успішно репрезентуємо в Україні фірми "F&F", "APAR", "TWELVEElectric", "EMC", "ZAMEL"та "LUG", беремо участь у виставках, а головне - всіляко підтримуємо наших Шановних Клієнтів - інформаційно, каталогами та стендами, вигідними умовами співпраці. Ми завжди дотримуємось етичних принципів у підприємницькій діяльності. За останні 3 роки ціни в наших прайсах та умови співпраці залишились незмінними, разом з тим з`явилось багато нових цікавих пристроїв.

 
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.