Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Поиск по тегам
Поиск по тегам
Поиск тега:
195 - всего тегов в разделе
Вся информация, которая содержит тег:
Автоматы

Популярные теги активного раздела
Ищите информацию по тегам разделов:

Поиск
Поиск
1 2 3 4 ... 6  
27.05.2008р.

Новое оборудование от Gauder Group

К линейке машин для производства кабелей высокого напряжения компании POURTIER и оборудования для производства LAN кабелей компании SETIC группа компаний Gauder недавно добавила модель POURTIER “COS 1200 – 2” – машину для многопроволочной концентрической скрутки жил силовых кабелей, наложения экранов или брони в виде оплётки.

 
08.05.2008р.

Нагревательные кабели

Нагревательные ( греющие) кабели и нагревательные ткани, системы электрического обогрева стали специализацией фирма ООО «Спецдизайн-М» с 1998 года.Наша деятельность – кабельные системы обогрева, продажа оборудования, проектирование, монтаж, консалтинг.

 
11.03.2008р.

Учёные соткали простыню из нанотрубок

Компания Nanocomp Tech (США) сумела соткать самое большое на сегодняшний день полотно из углеродных нанотрубок. Его размер 1 на 2 метра. Для этого в компании научились производить нанотрубки длиной до нескольких миллиметров, из которых потом формируются пучки толщиной до 30 нм. Технологию создания пучков нанотрубок в компании не раскрывают.

 
20.02.2008р.

«Я — стопроцентный приватизаторщик»

Пост председателя правления энергокомпании "Киевэнерго" всегда считался стратегически важным не только для отрасли, но и для политики. Достаточно вспомнить, что его в свое время занимали экс-министр топлива и энергетики Иван Плачков и нынешний глава Минтопэнерго Юрий Продан. В конце прошлой недели на эту должность неожиданно был назначен народный депутат от Партии регионов Сергей Титенко. Кто и для чего пригласил его возглавить компанию, попытался выяснить специальный корреспондент Ъ ОЛЕГ ГАВРИШ.

 
26.10.2007р.

Раціональні підходи до проектування регульованих асинхронних двигунів

Найбільший техніко-економічний ефект в електромеханічних системах досягається при максимальному наближенні експлуатаційних характеристик електромеханічних перетворювачів до вимог споживачів. У результаті адаптації асинхронних двигунів (АД) до умов експлуатації створюються електричні машини з більш високими енергетичними і масогабаритновартісними показниками порівняно з неадаптованими. Пошук більш економічних рішень сприяє енергозбереженню - одному з найбільш пріоритетних напрямків господарювання.
"Електротема" № 7 (63) 2005 року

 
23.10.2007р.

НИТА 2721 – установка великих можливостей

Силові трансформатори - головний елемент у системі передачі і розподілу електричної енергії. Однак значна частина силових трансформаторів напругою 110-750 кВ в Україні відробила нормативний термін служби, тож подальша їхня експлуатація в багатьох випадках можлива тільки після виконання комплексу організаційно-технічних заходів. Серед цих заходів особливе місце щодо важливості і складності займає обробка паперово-масляної ізоляції трансформаторів, що передбачає видалення з масла і твердої ізоляції небажаних домішок (води, повітря, механічних домішок) і продуктів старіння.
"Електротема" № 6 (62) 2005 року

 
07.09.2007р.

Осцилограф компанії Tektronix

Портативний багатофункційний осцилограф Tektronix TPS2000 призначений для електротехнічних вимірів. Осцилограф має 2 чи 4 гальванічно розв'язаних входи з «плаваючим» потенціалом; вхід зовнішньої синхронізації; вбудовані акумулятори. Забезпечує виміри параметрів сигналів у діапазоні до 100 або 200 МГц, струмів до 2000 А і напруг до 40 кВ (з використанням спеціальних пробників).
"Електротема" № 4 (60) 2005 року

 
31.08.2007р.

Yamaha EF – хоч і міні, проте електростанція

Yamaha - одна з небагатьох провідних світових фірм, що випускають електростанції малого класу (до 10 кВА) цілком самотужки. Іншими словами, розробка і виготовлення здійснюються на заводах Yamaha у Японії. Крім високої якості кінцевої продукції, такий підхід забезпечує добру сумісність складових елементів електростанцій. Наприклад, паливні баки мають складну форму й обгинають "нутрощі", за рахунок чого вдалося збільшити їхній об’єм.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
27.08.2007р.

Варистори EPCOS – захист від перенапруг

Частою причиною виходу з ладу устаткування, наприклад блоків живлення, є наявність у мережі імпульсів перенапруги. Вони можуть бути спричинені різними електромагнітними перешкодами, які є наслідком перехідних процесів, пов'язаних з грозовими розрядами, комутацією і розрядженням індуктивних і ємнісних елементів кола.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
17.07.2007р.

Компенсація – один зі способів енергозбереження

На сучасному етапі розвитку вітчизняної електроенергетики необхідний форсований перехід до енергозбережувальних технологій і різних способів зниження втрат електричної енергії, що скорочує потребу в нових електростанціях і органічному паливі. Одним з основних питань, розв'язуваних як на стадії проектування, так і на стадії експлуатації систем промислового електропостачання, є питання про компенсацію реактивної потужності, що включає розрахунок і вибір компенсуючих пристроїв, їх регулювання і розміщення на території підприємства.
"Електротема" № 3 (59) 2005 року

 
12.07.2007р.

Киевское затмение. Активное строительство жилья может оставить столицу без света

Столичная энергетическая отрасль на гране коллапса. Специалисты уверяют, что если в ближайшие несколько лет власти города не найдут несколько миллиардов гривень на развитие и модернизацию электроинфраструктуры, Киев может погрузиться во тьму. Причина столь неутешительных прогнозов в активном строительстве жилых и коммерческих объектов и полный штиль в развитии электроподстанций и сетей.

 
09.07.2007р.

Світло в проводах

Один з найяскравіших прикладів використання оптоволоконної технології - дизайн архітектурних споруд та приміщень. Хоча ця технологія початково задумувалась задля досягнення зовсім іншої мети - передусім створення безпечного освітлення та передачі зображень на відстані.
"Електротема" № 2 (58) 2005 року

 
20.06.2007р.

Что будет экономить мягкий пускатель (софстартер), серии "MSF" ?

Мягким пускателям (в другой терминологии - устройствам плавного пуска) в печати уделяется значительно меньше внимания, чем преобразователям частоты. Вообще говоря, это объяснимо: у преобразователя частоты есть очевидное преимущество - экономия электроэнергии, которое дает ясное представление о том, зачем он нужен и за счет чего будет окупаться. Кроме того, как товар преобразователь дороже, а значит, выгоднее для фирм-поставщиков, которые и являются в большинстве случаев заказчиками материалов в печати. Одним словом, экономика.… Однако не все так просто. Автор этих строк также является сотрудником подобной фирмы, поэтому все эти аргументы мне знакомы. Не отрицая их значимости, как для поставщиков, так и для конечных пользователей, попробуем все же посмотреть на "младшего брата" преобразователя частоты попристальнее.

 
18.06.2007р.

MFD4 — новый многофункциональный дисплей от Moeller

В настоящее время, ЧМИ (человеко-машинный интерфейс) становится чем-то большим, чем интерфейс. Это «лицо к потребителю», которое должно представлять ясную, интуитивно понятную и эффективную концепцию управления. Даже технически продвинутые устройства могут не получить признание потребителей, если будут неспособны обеспечить простую и системную концепцию управления.

 
15.06.2007р.

Удосконалений осцилограф

Осцилографи, в основу яких закладено принцип аналогово-цифрового перетворення вхідних сигналів, нині практично витіснили аналогові. Хоча до останнього часу лише декілька великих світових виробників мали технічні можливості для створення аналогово-цифрових перетворювачів (АЦП) з частотами дискретизації 1 ГГц. Цифрові осцилографи із смугою пропускання до 300 МГц та частотами дискретизації АЦП 100-200 Гц могли функціонувати на всій смузі частот тільки у режимі еквівалентної дискретизації.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
12.06.2007р.

Провідник-захисник

У процесі створення нових та реконструкції старих систем електропостачання будівель доводиться впроваджувати три- та пятипровідну системи підключення електрообладнання. Фактично до фазного та нульового провідників додається нульовий захисний провідник (РЕ), який застосовується для захисту від ураження електричним струмом.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
08.06.2007р.

Передавать электричество теперь можно и без проводов

Судя по всему, человечество стало еще на один шаг ближе к полностью электрифицированному и компьютеризированному миру будущего, полностью лишенного каких-либо проводов. Американские физики успешно испытали тестовую установку, способную доставлять электричество приборам-потребителям без единого соединительного кабеля.

 
04.06.2007р.

Компенсація реактивної потужності як засіб скорочення витрат

Споживана електрична потужність, яка щораз збільшується із зростанням виробництва і розвитком інфраструктури міст і сіл, поділяється на активну, індуктивну і ємнісну. Найчастіше споживач має справу зі змішаним активно-індуктивними навантаженням, коли з електричної мережі споживається активна і реактивна енергії. Перша перетворюється в корисну – механічну, теплову й інші види енергії, друга не виконує корисної роботи, а витрачається на створення електромагнітних полів в електродвигунах, трансформаторах, індукційних печах, зварювальних трансформаторах, дроселях і освітлювальних приладах.
"Елеткротема" № 1 (57) 2005 року

 
01.06.2007р.

Великі можливості аналізатора

Аналізатори спектру знаходять щораз ширше застосування у радіовимірюваннях. Їх різноманіття дуже велике: низькочастотні, високочастотні, портативні, стаціонарні, послідовної дії та реального часу тощо. Кожен з них виконує певні функції, і на практиці доводиться використовувати відразу декілька їх видів.
"Електротема" № 1 (57) 2005 року

 
22.05.2007р.

Системний підхід до питань заземлення й електромагнітної сумісності

Проблема заземлення електроустановок торкається різних аспектів будівництва й інженерного обладнання сучасних промислових і громадських будинків. Загалом будь-яка система заземлення повинна задовольняти трьом вимогам:
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
1 2 3 4 ... 6  
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.