Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Выставки
Выставки

9-12 апреля 2019 года

г. Киев,
КиевЭкспоПлаза

23-25 апреля 2019 года

Украина, Львов,
Новое место проведения - ВЦ "Південний-ЕХРО"

21-23 мая 2019 года

Украина, г. Запорожье,
Выставочный центр «Козак-Палац»

11-13 сентября 2019 года

Украина, г. Одесса,
ВЫСТАВОЧНЫЙ КОМПЛЕКС ОДЕССКОГО МОРСКОГО ТОРГОВОГО ПОРТА

10-12 октября 2019 года

Украина, г. Запорожье,
Выставочный центр «Козак-Палац»

5-7 ноября 2019 року

Украина, г. Киев,
Броварской проспект 15, ст. м. „Левобережная”,

Международный выставочный центр
22.11.2018р. - 13.09.2019р.
LED Expo 2019
Украина, г. Киев, Международный выставочный центр
Новости
Редакція газети «ЕлектроТЕМА» випускає щорічний «ЕлектроКАЛЕНДАР» виставок та важливих подій в Україні та за кордоном. Уміщені в календарі дати, терміни, міста та країни проведення...

Краматорський завод «Енергомашспецсталь» виготовить 15 валів ротора для вітроенергетичних установок потужністю 4,5 МВ.

Більше новин за тегами
Статьи

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
202
26.12.2017р.
«АББ» допомагає залізниці Торонто зменшити викиди до нуля
Компанія «АББ» забезпечить надійним енергопостачанням нову лінію наземного метро – найбільшу програму транспортної інфраструктури в історії Канади.

 

Компанія «АББ» поставить ключові компоненти для розподілу електроенергії для проекту Eglinton Crosstown, нової транспортної лінії наземного метро в Торонто, Канада, щоб забезпечити безпечну і надійну роботу з майже нульовими викидами. Цей проект є частиною інвестицій $8,4 млрд уряду Онтаріо у розширення громадського транспорту між Великим Торонто та районом м. Гамільтон.

На перевезення людей і вантажів припадає приблизно чверть світового енергоспоживання. Автомобілі, поїзди, літаки, що використовують викопне паливо, генерують відповідну частку забруднення повітря у світі, у тому числі парникові гази, які сприяють глобальному потеплінню, а також окис вуглецю та інші небезпечні для здоров’я людини речовини.

Для району, де спостерігається зростання урбанізації та кількості населення, розширення збільшить довжину швидкісних пасажирських перевезень втричі, внаслідок чого 81% будинків пасажирів будуть в межах 2 км від лінії наземного метро, а викиди парникових газів від пасажирських перевезень скоротяться на 29% на особу. Запущений транспортним агентством Онтаріо Metrolinx, цей проект значно зменшить викиди у майбутньому, оскільки, за прогнозами, до 2041 року кількість населення сягне 9,6 млн.

Компанія «АББ» поставить систему розподілу та тягову електромережу середньої напруги, у тому числі комплексні розподільні пристрої з елегазовою ізоляцією (GIS) та підстанції. Інноваційна технологія комплексних розподільних пристроїв з елегазовою ізоляцією від «АББ» зменшує необхідну для обладнання площу майже на 40% і пропонує рішення, яке практично не вимагає обслуговування. Будівництво лінії Eglinton Crosstown вже почалося, а її робота почнеться у 2021 році.

«Наша визнана енергоефективна технологія забезпечить надійним енергопостачанням одну з найважливіших систем міського транспорту у Північній Америці, що засвідчує нашу відданість інноваціям та якості, – зазначив Тарак Мехта, керівник бізнес-напряму «Обладнання для електрифікації» компанії «АББ». – Наша компанія прагне формувати та прискорювати трансформації у транспорті».

Для реалізації проекту Eglinton Crosstown «АББ» працюватиме у партнерстві з «Crosslinx Transit Solutions Constructors» (CTSC), консорціумом, що складається з компаній «SNC-Lavalin», «ACS-Dragados», «EllisDon» та «Aecon».

«Ми дуже раді, що нашим партнером по цьому проекту є «АББ», що допомагає нам забезпечити довготерміновий екологічний транспорт для кращих перевезень в районі Великого Торонто», – зазначив Ерік Мамм, директор з транспортних систем компанії «CTSC».

«Забезпечення енергопостачання для сучасної екологічної системи громадського транспорту відповідає нашій концепції забезпечення електроенергією інноваційної екосистеми Канади, – зазначила Наталі Пілон, президент компанії «АББ» в Канаді. – Ми маємо потужну історію інноваційних технологій у цій галузі і раді співпрацювати з компанією «CTSC» у цьому передовому проекті».

Джерело: прес-реліз компанії «АББ»
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печатиКомментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Предложения, которые могут Вас заинтересовать
 06/12/2018
24
Більше пропозицій за тегами
При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.