Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Теги портала
Теги портала
Вы еще не пробовали искать информацию по тегам?
У нас это удобно
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Вся інформація за тегом
Автоматика
Статьи, содержащие тег автоматика
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

27.04.2010р.

Автоматизація процесу пастеризації молока

За допомогою одного малоканального багатофункційного програмованого контролера МІК-51 можна автоматизувати достатньо складний типовий технологічний об'єкт харчової промисловості.

25.01.2010р.

Відкриті протоколи

Зараз є безліч протоколів обміну даними між пристроями, застосовуваними для автоматизації й диспетчеризації об'єктів різних масштабів. Є закриті "фірмові" протоколи компаній виробників устаткування, але вони вже менше популярні через те, що неможливо автоматизувати об'єкти на основі устаткуванні одного виробника. Тому зростає попит на відкриті протоколи, які підтримують виробники великої кількості устаткування автоматизації.

14.10.2008р.

Автоматизація виробництва

Основною проблемою, яка виникає під час автоматизації виробництва, є вибір технічних, програмних та інструментальних засобів для реалізації алгоритмів контролю та керування. Велика кількість програмно-технічних комплексів на ринку засобів промислової автоматики, з одного боку, надає широкі можливості для створення високоякісних і надійних автоматизованих систем, а з іншого - потребує обґрунтованого і зваженого підходу до прийняття технічних рішень щодо апаратури і програмного забезпечення.

Компании
  Партнер ВС Украина, Винницкая обл.
Источники питания
   Пауэр Дженерейшн Украина, Киевская обл.
Источники питания
Новости по тегу автоматика

Эта компания была основана в далеком 1886 году в Штутгарте Робертом Бошем как мастерская точной механики и электротехники. Сегодня здесь работает 270 тысяч сотрудников, она известна как...

При использовании материалов ссылка на www.proelectro.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.