Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Теги порталу
Теги порталу
Ви ще не пробували шукати інформацію за тегами?
У нас це зручно
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Вся інформація за тегом
Автоматика
Статті, що містять тег автоматика
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

27.04.2010р.

Автоматизація процесу пастеризації молока

За допомогою одного малоканального багатофункційного програмованого контролера МІК-51 можна автоматизувати достатньо складний типовий технологічний об'єкт харчової промисловості.

25.01.2010р.

Відкриті протоколи

Зараз є безліч протоколів обміну даними між пристроями, застосовуваними для автоматизації й диспетчеризації об'єктів різних масштабів. Є закриті "фірмові" протоколи компаній виробників устаткування, але вони вже менше популярні через те, що неможливо автоматизувати об'єкти на основі устаткуванні одного виробника. Тому зростає попит на відкриті протоколи, які підтримують виробники великої кількості устаткування автоматизації.

14.10.2008р.

Автоматизація виробництва

Основною проблемою, яка виникає під час автоматизації виробництва, є вибір технічних, програмних та інструментальних засобів для реалізації алгоритмів контролю та керування. Велика кількість програмно-технічних комплексів на ринку засобів промислової автоматики, з одного боку, надає широкі можливості для створення високоякісних і надійних автоматизованих систем, а з іншого - потребує обґрунтованого і зваженого підходу до прийняття технічних рішень щодо апаратури і програмного забезпечення.

Компанії
  Элек Росія, Ленінградська обл.
Електроінсталяційні матеріали
  Gefran Ukraine Україна, Харківська обл.
Контрольно-вимірювальне
Новини за тегом автоматика

Эта компания была основана в далеком 1886 году в Штутгарте Робертом Бошем как мастерская точной механики и электротехники. Сегодня здесь работает 270 тысяч сотрудников, она известна как...

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.