Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Теги порталу
Теги порталу
Ви ще не пробували шукати інформацію за тегами?
У нас це зручно
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Вся інформація за тегом
Вакуумний вимикач
Статті, що містять тег вакуумний вимикач
15.05.2009р.

Комутаційно-розподільне обладнання TEL на захисті електромереж

Надійною енергомережею вважається та, в якої менша ймовірність пошкодження і від’єднання споживачів від енергоспоживання. Щоб підтримувати енергомережі у належному стані, необхідно реалізувати процеси їх автоматизованого керування. Особливо це стосується мереж середньої напруги 6–10 кВ, оскільки вони мають найбільшу протяжність і саме у них виникає більшість несправностей.

19.08.2008р.

Вакуумні комутаційні апарати «Генератор»

Державне підприємство завод "Генератор" був створений в 1959 році відповідно до державної програми розвитку підприємств електронної техніки з виробництва елементної бази для радіолокації, ядерної енергетики, авіації і космонавтики, телебачення і астрономії.

22.07.2008р.

Реклоузер вакуумний серії РВА/TEL-10

Історично склалося, що більшість електричних мереж ПЛ 6-10 кВ виконані за так званою радіальною розгалуженою схемою. Їхньою відмінною рисою є мала кількість комутаційних апаратів, що дозволяють виконувати секціонування повітряних ліній (ПЛ), причому комутаційні апарати можуть працювати тільки в ручному режимі.

19.03.2008р.

Ярослав ПРОЦАК: Не завжди треба винаходити велосипед, ліпше...

Створена торік холдингова компанія «ЕМВ» упродовж якихось шести років з дрібної фірми перетворилась на великий холдинг та стала значущим гравцем у царині енергетики. Під єдиним дахом холдингу об’єднано шість дочірніх підприємств, кожне з яких спеціалізується на певному напрямі діяльності, також працюють представництва в Росії, Польщі, Ірані. Нині («ЕМВ») не лише виготовляє, постачає й обслуговує електротехнічне обладнання, а й пропонує замовнику підготовку й реалізацію проектів, як сьогодні прийнято говорити, «під ключ».

Компанії
  Високовольтний союз - Україна Україна, Рівненська обл.
Високовольтне (вище 1000 В)
  Елена Україна, Запорізька обл.
Високовольтне (вище 1000 В)
Новини за тегом вакуумний вимикач

Конструкторськими службами Концерну «Високовольтний союз» розроблений новий малогабаритний вакуумний вимикач серії ВР0. Нова розробка Концерну є модернізацією вимикачів серії ВР, які...

При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.